Motely v Lotyšsku

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Lotyšsku pro motoristy je naše nabídka motelů Lotyšska. Většina motelů v Lotyšsku se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Lotyšsku si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Lotyšsku až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Lotyšska.
4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Motel Pavards

Foto: Motel Pavards
Lokalita: Ventspils
Hodnocení hostů
72 %

Located in Ventspils, 2.5 km from Ventspils Beach, Motel Pavards offers a bar. Located around 700 metres from Ventspils House of Crafts, the motel is also 2.2 km away from Ventspils University College. The property is 2.3 km from Seaside Open-Air Museum.


2. Motel Golden Fox

Foto: Motel Golden Fox
Lokalita: Zeļčava
Hodnocení hostů
95 %

Situated next to A12 road, Motel Golden Fox combines easily accessible location with the peace and quiet of the surrounding rural area. There is free Wi-Fi throughout the property and a free private parking on site.


3. Motelis Bu-Bu

Foto: Motelis Bu-Bu
Lokalita: Pļaviņas
Hodnocení hostů
83 %

Motelis Bu-Bu is located in Pļaviņas. Providing a restaurant, the property also has a bar. The accommodation offers free WiFi. The motel offers a children's playground.


4. Province

Foto: Province
Lokalita:
Hodnocení hostů
88 %

Featuring barbecue facilities, Province is situated in Pāle. Boasting an ATM, this property also provides guests with a terrace. Staff on site can arrange airport transfers.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: